Tunus İşi Bebek Battaniyesi Modelleri

M4031B-4203

Örgü battaniye modelleri denildiğinde akla ilk gelen bebek battaniye modelleri olur genellikle. Biz de bu yazımızda bir örgü tekniğine ait Tunus işi bebek battaniyesi modellerine yer verdik.

Kolay ve dayanıklı bir örgü çeşidi olan Tunus işi örgü modelleri bayanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Tek tığ ile örüldüğünden büyük boyutlarda örmek biraz sıkıntı olsa da motifli örnekler ile bu sorun giderilmektedir.Tunus işi bebek battaniyeleri boyutu daha küçük olmasından dolayı daha rahat örülmektedir.

Tunus işi bebek battaniye modellerini sizlere önerebiliriz. Birincisi üzerine rahatlıkla işleme yapıp farklı figürlerle şık ve farklı görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.Tunus işi bebek battaniye örneklerini ikinci olarak da dayanıklı olmasından dolayı önerebiliriz. Yani sizin minik bebeklerinizin bebeklerine saklayabileceğiniz hoş bir hatıra olabilir.

Tunus işi bebek battaniye modellerinde sizlerin yaratıcılığına göre farklı birçok model ortaya çıkarabilirsiniz. Fakat en çok tercih edilenler ise motifli tunus işi bebek battaniyeleri olmaktadır.Küçük veya daha büyük parçalar halinde ördüğünüz tunus işlerini bir araya getirip birleştirebilirsiniz.

Bu parçaların üzerine hazır birçok yerde bulabileceğiniz farklı figürler dikerek hareketlendirebilirsiniz.Kısacası Tunus işi bebek battaniye örnekleri sizin üzerinde farklılıkları deneyebileceğiniz ve kolaylıkla örebileceğiniz modellerdendir.

 

1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. çok farklı bir örgü modeliymiş ögrenmem için bunun yapılışını konu alabilir misiniz ?:)

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>